Strona główna » 3-CMC Ice – Co to za produkt?

3-CMC Ice – Co to za produkt?

Jak działa? Czym 3-CMC Ice się różni od pozostałych rodzajów 3-CMC?

by admin
Aby dokładnie odpowiedzieć na pytanie, czym jest ten produkt i jakie są różnice między nim, a pozostałymi dostępnymi 3-CMC, wypada odpowiedzieć na pytanie – czym tak dokładnie jest samo 3-CMC.
3-CMC to jeden z najpopularniejszych obecnie syntetycznych katynonów, zwanych potocznie beta-ketonami lub po prostu ketonami. Jest stymulantem oraz delikatnym empatogenem. Pełna nazwa 3-CMC to 3-chlorometkatynon. Inne nazwy tej subtancji to metaklefedron, „metaklef” lub potocznie „trójka”.
Metaklefedron spotykany jest najczęściej w postaci kryształów, od bardzo dużych po bardzo małe. Kryształy te mogą przybierać różne kolory, od białomlecznego, po żółty, bursztynowy, brązowy oraz odcienie tych kolorów. Zdarza się też, że kryształy są półprzezroczyste, przypominające lód lub szkło. 3-CMC można spotkać także w postaci tabletek, kapsułek i pigułek, jednak są to o wiele mniej popularne formy tej substancji. 3-CMC w handlu występuje w postaci soli chlorowodorku (HCl).
Działanie 3-CMC opiera się na wyrzucie takich neuroprzekaźników jak dopamina, noradrenalina oraz serotonina, które odpowiadają za odczuwanie pobudzenia, euforii oraz przyjemności.
Pożądane efekty, jakie może wywoływać 3-CMC, to:
– stymulacja, ogólne pobudzenie
– euforia, gadatliwość, empatia
– podniesienie nastroju
– zwiększenie popędu seksualnego
– większa motywacja do działania
– zwiększona radość czerpana z odbioru muzyki
– zwiększona kreatywność
Negatywne efekty, jakie może wywoływać 3-CMC, to:
– wazokonstrykcja (odczuwanie zimna m.in. w dłoniach i stopach poprzez zwężenie naczyń krwionośnych i ograniczenie dopływu krwi)
– odwodnienie
– bezsenność, problemy ze snem
– zwiększone ciśnienie krwi
– przyspieszone tętno
– szczękościsk
– problemy z oddawaniem moczu
– nudności (przy przyjęciu dużych dawek, szczególnie doustnie)
– wymioty – zarówno jak drgawki, z reguły występują w wyniku przedawkowania
– urojenia i halucynacje – ten efekt spotykany jest najczęściej przy osłabionym organiźmie, i długotrwałym zażywaniu
Czym 3-CMC Ice różni się od innych rodzajów 3-CMC?
Po pierwsze – wyglądem. 3-CMC Ice wyróżnia się na tle innych substancji z tej kategorii swoim wyjątkowym wyglądem – kryształy 3-CMC Ice są niemalże przezroczyste, jak szkło czy lód, stąd też pochodzi nazwa tego produktu.
Oczywiście wygląd to nie wszystko. Chociaż wiele osób byłoby w stanie zapłacić wiele za 3-CMC wyróżniające się tylko i wyłącznie wyglądem, to taki właśnie wygląd ten związek zawdzięcza bardzo wysokiej czystości. Odpowiedzialna za to jest prosta zależność – im kryształki takich substancji jak 3-CMC czy 4-CMC są bardziej przezroczyste, tym mniejsza jest zawartość takich niepożądanych żwiązków jak zanieczyszczenia, nieprzereagowane prekursory z syntezy chemicznej, i różne inne pozostałości z procesu produkcji, a także wiele innych. Bardzo mała obecność (lub jej całkowity brak) takich właśnie niechcianych związków w produkcie końcowym powoduje, że po zażyciu, substancja ta powoduje mniej efektów ubocznych, takich jak mdłości, zawroty głowy czy złe samopoczucie kilka godzin póniej czy następnego dnia po zażyciu w porównaniu do takich partii 3-CMC, które mogą zawierać ewentualne niechciane związki chemiczne. Ponadto, produkt taki jak 3-CMC Ice mniej drażni zarówno przewód pokarmowy jak i śluzówkę nosa, zależnie od drogi podania. Siłą rzeczy, jeśli zawartość niechcianych związków w całkowitym produkcie końcowym jest niska lub zerowa, mamy wówczas „więcej 3-CMC w 3-CMC”.
Zarówno 3-CMC Ice, jak i inne rodzaje 3-CMC a także wiele innych produktów można zakupić w sklepie escobar.store. Jeśli interesuje cię ta, i inne substancje, odwiedź forum dopal.org aby przeczytać więcej opinii i recenzji tego odczynnika oraz wiele, wiele więcej.

You may also like

Leave a Comment