Strona główna » N-Etyloheksedron

N-Etyloheksedron

by admin
hex

N-Etyloheksedron (NEH, HEX-EN, 2-(ethylamino)-1-phenylhexan-1-one) to dla wielu użytkowników substancji psychoaktywnych (głównie research chemicals) już część historii. Po delegalizacji pentedronu, którego opinie były wybitne, w Europie, jak i również Polsce, musiał nastać koniec tego El Dorado. Nic bardziej mylnego. W okolicach połowy roku 2015 pojawił się nowy suplement dla terminatorów nazywany hexen. Na forum hyperreal oraz dopalamy opinie, w których ludzie podnosili hexen ku niebiosa była ogromna liczba. Był to idealnie wyważony środek pomiędzy słabszymy pochodnymi katynonu np. 3-CMC, NEP, a mocniejszymi jak cała gama pirolidynowaleronów, jak chociażby a-PHP. Od razu odkąd ten odczynnik chemiczny pojawił się na naszej scenie, zrobił prawdziwy wjazd na parkiet. Znalazłem opinie z jednego z forum o na temat hexen-u, ale przed tym chciałbym, abyśmy sprawdzili dawkowanie donosowe dla hexenu wg psychonaut wiki:
– działanie progowe 5mg
– działanie słabe 15-30mg
– działanie pospolite 30-40mg
– działanie mocne 40-50mg
– kaskaderka +50mg

„Zajebałem sniffem 120mg… nie mogłem mówić przez 3 minuty, mrowienie w głowie od dopaminy. Psychozy żadne się nie wkręcają (a myślałem o tych po alfie bo porównywałem sobie), wjazd fizyczny srogi, ale nie przesadny.
W spoilerze pomiar pulsu po 15min od sniffu w pozycji siedzącej (podczas pisania posta):

Pytacie, czy będzie hit? HIT JUŻ NADSZEDŁ!
Czekajcie tylko, aż pojawi się w sprzedaży! (a będzie to naprawdę niedługo)

Uwierzcie, że nigdy mnie nic nie wypierdoliło tak dobrze dopaminowo z b-k (pomijam wszelakie alfy, bo te były świetne, ale jakim kosztem, prawda?)”

Fakt, opinie tego środka były bardzo pozytywne, hexen wystepował w postaci proszku białego, żółtego, kamieni i grudek, mikrokryształków i dużych kryształów, ale zawsze miał mocne pierdolnięcie. Pamiętam jeszcze, jak hexen był substancją legalną w naszym kraju, to sam pisałem opinie w podobnym stylu. Uczucie, które zapamiętam dzięki tej substancji, to właśnie charakterystyczne mrowienie w głowie i dopaminowy rush, po którym mógłbym zrzucić z siebie ubrania i zaczął robić wszystko wszędzie. Był również bardzo produktywnym związkiem chemicznym, pamiętam znałem kilku takich, co w pracy co 3 godziny na przerwie wrzucali po 30mg i pracowali lepiej niz maszyny. Nie był tak schizoidalny i psychotyczny jak alfy, więc zbierał równiez pozytywne opinie u osób, które po prostu cenią sobie produktywność i prace. Hexen miał krótszy okres działania od swoich keto-pirolidynowych braci, więc dało się funkcjonować przy tej substancji od rana do wieczora, bez przymusu zarywania nocki. Sam pamiętam ogromny uraz do alfy, poprzez jej psychotyczne objawy, dlatego jak ktoś mnie pytał o opinie jaki najlepszy stymulant do pracy to mówiłem hexen albo amfetamina, jeśli kawa ci już nie pomaga.

Niestety, wraz z kolejną nowelizacją ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii w 2017 roku, hexen został zakazany. Przez jakiś czas, vendorzy wysyłali towar z krajów gdzie był on legalny, jednak główny producent hexenu, czyli Chiny również wprowadziły zakaz produkcji i eksportu tego środka. Na scenie pojawił się zamiennik hexenu, czyli HEP, znany też jako heptedron. Opinie na temat tego związku nie były zadowalające, a już na pewno niezbliżone do swojego kultowego poprzednika. Pojawiło się również NDH, czyli w sumie nie wiadomo co, bo małe chińskie rączki wypuściły kilka sortów i od tego momentu można odliczać początek końca chińskiej dominacji na światowym rynku RC. Na temat NDH, czyli n-butylonorhexedronu, nie było za wiele opinii, ale z reguły efekty absolutnie nie przypominały działania hexenu. Jednak nie ma tego złego! Na naszym forum jeden z partnerów, escobar.store, ma w ofercie analog hexenu, który zebrał dobre i rzetelne opinie użytkowników. Nie jest to produkt dla każdego, nieznana też jest obecność związku(ów), ale recenzje użytkowników na ogół chwalą sobie ten produkt. Absolutnie nikogo nie namawiamy oraz nie zachęcamy do zażywania research chemicals. Są to na ogół substancje nieprzebadane, mogą być szkoldiwe dla zdrowia i powodować uzależnienia, stanowczo odradzamy spożywania rc.

You may also like

Leave a Comment