Strona główna » a-PiHP sklepy

a-PiHP sklepy

a-PiHP - działanie, dawkowanie, efekty uboczne, sklepy.

by admin
a-pihp
a-PIHP (alfa-pirolidynoizoheksafenon), znane również jako alfa-PiHP i pod niepoprawnymi nazwami „a-PHiP” czy „a-PiPH” to syntetyczny związek z grupy pirolidynokatynonów. a-PiHP to silny stymulant, który zyskał popularność wśród rekreacyjnych użytkowników narkotyków ze względu na swoje euforyczne i energetyzujące efekty. Występuje w postaci białego proszku lub białych grud mogących przechodzić w kolor beżowy jako sól chlorowodorku lub freebase (wolna zasada).
Historia a-PIHP sięga połowy lat 2010, a dokładnie okolic roku 2014, kiedy została zsyntezowana po raz pierwszy przez chemików w Chinach jako izomer a-PHP i homolog a-PVP – samo a-PVP było już nielegalne, a-PHP zaraz miało zostać, a na gwałt potrzebny był kolejny zamiennik – słynny analog analogu analogu i tak dalej. a-PiHP nie dysponuje więc bogatą historią, sięgającą lat 60. XX wieku jak na przykład MDPV, i jest stosunkowo nową substancją powstałą bezpośrednio jako odpowiedź na działania ustawodawców mającyce na celu delegalizację poprzednich NPS. alfa-PiHP szybko zyskała popularność wśród użytkowników, głównie w Europie i Ameryce Północnej i podobnie jak swoje poprzedniczki, poza byciem oczywistą alternatywą dla znikających właśnie z rynku innych, starszych pirolidynoketonów, była także sprzedawana jako o wiele silniejszy zamiennik dla związków takich jak kokaina (choć bardziej pokusić się można o napisanie crack, niżeli kokaina ze względu na moc) czy metamfetamina.
a-PIHP jest silnym stymulantem, który działa poprzez wychwyt zwrotny dwóch neuroprzekaźników w mózgu – dopaminy (DAT) i noradrenaliny (NET) – inhibicję wychwytu zwrotnego ich obu określa się skrótem NDRI. Wychwyt zwrotny to mechanizm pozwalajacy na ponowne wykorzystanie neuroprekaźnika prze neuron, czyli swoisty recykling. W przypadku noradrenaliny nawet do 80% tego neuroprzekaźnika ulega wychwytowi zwrotnemu – zaś pozostałe 20% jest rozkładane przez enzymy, takie jak m.in. monooksydaza.
Znana ze swojego mocno pobudzającego działania, a-PiHP najczęściej jest palona lub wciągana. Palenie (waporyzacja) skutkuje swoistym dostaniem „obuchem w łeb” – natychmiastowym, silnym uderzeniem energii połączonym na początku z dezorientacją, dzięki błyskawicznemu wchłanianiu się substancji z płuc. Palenie działa krótko i bardzo intensywnie, więc osoby przyjmujące alfę tą drogą – nie ważne jaką, bo tyczy się to wszystkich pirolidynokatynonów – równie szybko muszą przyjąć kolejną, i ciąg taki zdaje się nie mieć końca. Wciąganie, dające podobny efekt, chociaż nie takie agresywne w efektach, również potrafi pokazać pazur. Działa jednak trochę dłużej od waporyzacji. Podanie dożylne jest zdecydowanie najmniej popularną drogą podania, w dużej mierze dlatego, że równie natychmiastowym efekt można otrzymać paląc alfę bez potrzeby przygotowywania sprzętu do iniekcji oraz czynności z nią związanych.
Zażywanie a-PiHP, podobnie jak podobnych jej pirolidynoketonów, wiąże się z szeregiem działań niepożądanych, do których możemy zaliczyć tachykardię, lęki, szeroko pojęte powikłania sercowo-naczyniowymi oraz słynne już paranoje i psychozy, które są wręcz tematem rzeką i każdy, kto miał styczność z tą grupą substancji z pewnością sam doświadczył jakiejś „schizy”, a na forach tematycznych można przeczytać całe masy wpisów na temat absurdalnych historii w jakie użytkownicy zaczynali wierzyć będąc pod wpływem.
a-PiHP została dość szybko zaklasyfikowana jako substancja kontrolowana w wielu krajach, w tym w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i kilku krajach europejskich. Jednak jej nielegalny status nie zniechęcił niektórych użytkowników do poszukiwań, a związek nadal jest sprzedawany na czarnym rynku razem razem z jej podobnymi a-PVP czy MDPHP. a-PiHP w Polsce jest substancją nielegalną, jednak np. w Holandii wciąż nie znajduje się w żadnym wykazie związków zabronionych.
Średnie dawki dla osoby bez tolerancji do przyjęcia donosowego wynoszą:
Dawka progowa: 1 – 5 mg
Słabo: 5 – 15 mg
Umiarkowanie: 15 – 30 mg
Mocno: 30 – 50 mg
Bardzo mocno: 50 mg +
Metoda waporyzacji nie jest polecana, ze względu na fakt, że częstotliwość przyjmowania substancji jest o iele wyższa niż przy wciąganiu, co wiąże się z dodatkowym obciążeniem dla organów wewnętrznych (m.in. wątroby i płuc) oraz zwiększoną neurotoksycznością.
Podsumowując, a-PiHP jest popularnym pirolidynokatynonem, powiązanym m.in. z a-PVP czy a-PHP. Używanie tego środka wiąże się jednak z szeregiem efektów niepożądanych, większym niż przy innych psychostymulantach i należy szczególnie uważać w trakcie badań. Wykazuje się bardzo silnym, ale krótkim działaniem stymulującym i euforyzującym. Jego historia jest krótka, mimo to w wielu krajach jest już substancją nielegalną, jednak nie przeszkadza to fanom mocnych wrażeń.
a-PiHP, a-PVP oraz inne substancje możesz zakupić m.in. w sklepie escobar.store – odwiedź forum dopal.org i dowiedz się więcej, przeczytaj najnowsze opinie na temat tych produktów i wiele więcej.

You may also like

Leave a Comment