Strona główna » Gdzie kupić 3-CMC?

Gdzie kupić 3-CMC?

Gdzie kupić 3-CMC? Co to jest 3-CMC i jak działa 3-CMC? Efekty uboczne, legalność, dawkowanie i wszystko inne, co musisz wiedzieć.

by admin
3-Chloromethcathinone
Zanim przejdziemy do kwestii gdzie kupić najlepsze 3-CMC, odpowiedzmy sobie na najważniejsze pytania – czym dokładnie jest 3-CMC, jak działa, jakie efekty uboczne może wywołać oraz wiele innych. Tak więc czym jest ta substancja? 3-CMC, metaklefedron (lub 3-chlorometkatynon – bo tak brzmi jego pelna nazWa) to syntetyczny stymulant z rodziny katynonów, potocznie zwanych beta-ketonami lub zwyczajnie ketonami. Jest izomerem klefedronu (4-CMC) czyli 4-chlorometkatynonu, i jednocześnie niemalże tak samo jak 4-CMC popularnym środkiem. O tej substancji można powiedzieć także, że jest 3-chlorowym analogiem 3-MMC (metafedronu) – choć różnią się działaniem, i 3-CMC jest bardziej „zupełnie innym”, nowym odczynnikiem aniżeli bezpośrednim zamiennikiem. 3-chlorometkatynon spotykany jest w wielu formach – od kryształów które są niemalże przezroczyste, do tych bardziej białych, brązowych czy pomarańczowych, do białego prochu. 3-CMC spotykane jest również w tabletkach, najczęściej sprzedawanych w tych samych sklepach co inne formy, chociaż miały miejsce przypadki, w których tabletki ecstasy zawierały 3-CMC zamiast MDMA. Potoczne nazwy dla 3-CMC to „trójka” (wspóldzielona z trochę rzadziej spotykanym 3-MMC), „metaklef”, „chlor” lub zwyczajnie „kryształ” – choć ta ostatnia nazwa może być dość myląca, ponieważ „kryształ” to ogólne określenie na wszystkie uliczne stymulanty z grupy beta-ketonów.
Sposoby przyjmowania, działania i efekty uboczne 3-CMC
Substancja ta może być przyjmowane na wiele sposobów. Bezdyskusyjnie najpopularniejszą metodą aplikacji jest wciąganie – daje ono szybkie efekty bez potrzeby żadnej skomplikowanej preparacji. Kolejną metodą jest podanie oralne – zjedzenie 3-CMC w tabletce, kapsułce żelowej lub w tzw. bombce (proszek zawinięty w np. bletce). Te dwie metody są najczęściej stosowanymi. o wiele mniej popularną metodą podania jest podanie dożylne, z oczywistych względów – niewielki odsetek użytkowników substancji psychoaktywnych w ogóle decyduje się na tę drogę aplikacji substancji, jednak, faktem jest, że wywołuje ona największą euforię. Należy pamiętać, że wciąganie 3-CMC do najprzyjemniejszych nie należy – ze względu na atom chloru w strukturze tego związku, wywołuje on krotkie, ale dość nieprzyjemne uczucie pieczenia w nosie i podrażnia śluzówkę.
Działanie 3-CMC jest bardzo charakterystyczne – jest to nagłe uderzenie euforii oraz stymulacji, a sam czas działania jest dość krótki, tak więc 3-CMC często jest dorzucane w celu osiągnięciu tego samego efektu, co na początku. Działanie 3-CMC można scharakteryzować następująco:
Efekty pozytywne/neutralne:
– euforia: odczynnik ten powoduje intensywne uczucia przyjemności, i ekscytacji, są one jednak krótkotrwałe.
– towarzyskość: po tej substancji, kontakty międzyludzkie takie jak rozmowy przychodzą łatwiej i sprawiają większą przyjemnść
– zwiększona energia i stymulacja: ta substancja może pobudzić i zmniejszyć uczucie zmęczenia, co pozwala osobom pozostać czujnym przez długi czas. Stymulację wywołaną przez 3-CMC można określić jako „nachalną” – oznacza to, że przy wyższych dawkach trudne lub wręcz niemożliwe staje się stanie w jednym miejscu
– zmniejszenie apetytu: substancja ta może zmniejszyć lub całkowicie usunąć uczucie głodu
– zwiększone libido i popęd seksualny
– bezsenność: odczynnik może utrudniać zasypianie lub utrzymanie snu, co prowadzi do bezsenności.
– zwiększona percepcja zmysłowa: 3-CMC może wzmocnić doświadczenia zmysłowe, sprawiając, że dźwięki, kolory i inne bodźce wydają się bardziej intensywne
– „trzęsacy się obraz”/”klatkowanie obrazu” – gałki oczne mogą zacząć wibrować w przód i w tył w szybkim ruchu, powodując, że widzenie staje się niewyraźne i chwilowo nieostre. Jest to stan znany jako oczopląs.
Efekty negatywne:
– lęki: choć po tej substancji to efekt niezwykle rzadko spotykany, może wystąpić po tej substancji, z reguły po wielogodzinnych „maratonach” przy wyczerpanym organiźmie
– przyspieszona akcja serca oraz wzrost ciśnienia krwi: ten efket może być niekorzystny dla osób z istniejącymi wcześniej schorzeniami układu krążenia.
– duszności: ze względu na silne zwężenie naczyń krwionośnych, jakie powoduje ten odczynnik, przepływ krwi do narządów może być ograniczony. Gdy dzieje się to w płucach lub w mięśniach klatki piersiowej, zwężenie naczyń może powodować niedobór tlenu we krwi i trudności w oddychaniu.
– szczękościsk
– odwodnienie: po tej substancji bardzo ważnym jest pamiętanie o nawodnieniu.
– zwiększona potliwość
Legalność 3-CMC, oraz gdzie kupić?
3-CMC jest dostępne do zakupu w internetowych sklepach z research chemicals od 2014 roku, ale największą popularnośc zyskało po 2015 roku, czyli po zdelegalizowaniu 3-MMC które było jego poprzednikiem. Obecnie, mimo upływu czasu oraz utracie przez tę i wiele innych substancji statusu legalnej, jej popularność zdaje się nie maleć, lecz stabilnie rosnąć, a z tego odczynnika korzystać zdaje sie coraz więcej i więcej ludzi. Substancja ta jest substancją nielegalną na terenie Polski oraz wielu innych państw europy. Jednak jest ono legalne m.in. na terenie Holandii.
Gdzie kupić 3-CMC? Sprawdź następujące sklepy:
Nie zapomnij odwiedzić forum dopal.org, gdzie znajdziesz najnowsze opinie na temat 3-CMC oraz wielu innych produktów oferowanych przez tych wymienionych wyżej, oraz wielu innych sprzedawców.

You may also like

Leave a Comment